Roetfilter verstopt ?
In samenwerking met Stokking dieselservice verzorgen wij nu ook roetfilterreiniging.
Een roetfilter kan verstopt raken doordat het regeneratieproces in de auto of machine niet de kans krijgt het filter schoon te branden, maar ook kan het komen door storing in de motor.
Door middel van onze moderne roetfilterreiniger kan het roetfilter doelmatig gereinigd worden. Door vloeistof wordt het filter schoongespoeld, wat als voordeel heeft dat het filter niet open gemaakt hoeft te worden. Wij kunnen daardoor het filter in een korte tijd reinigen, en u bent er zeker van dat het filter probleemloos weer onder de auto past.
Als u het verstopte roetfilter meegeeft aan onze routechauffeur, dan zorgen wij ervoor dat deze bij Stokking gereinigd wordt. Binnen 24 uur heeft u het gereinigde filter retour. Tevens krijgt u bij uw gereinigde filter een testrapport mee.
De firma Stokking rekent dit kost € 200,- ex BTW (alleen bij gangbare filters) . Deze kosten berekent Fugo netto aan u door.