Op woensdagavond 22 maart 2017 hebben oud directeur/eigenaar van Fugo Jan Hogenelst en zijn vrouw Bep Hogenelst beiden een koninklijke onderscheiding mogen ontvangen.
Geheel onverwachts werden zij tijdens een ALV van societeit Concordia overvallen door vele familie en vrienden en werd deze onderscheiding aan hen uitgereikt. Zij zijn benoemd tot Lid in de orde van Oranje Nassau vanwege hun langejare inzet voor de samenleving. Beiden zettten zich de laatste jaren samen in voor de societeit Concordia in Gouda.
Daarnaast is Bep Hogenelst vrijwilliger in zorgzentrum Savelberg, jarenlang voorzitter geweest van de Goudse afdeling van het KWF en zangkoor Cantate.
Jan Hogenelst is sinds 1970 actief binnen de societeit Concordia. Tijdens zijn voorzitterschap heeft hij zich buitengewoon ingespannen om voldoende geld te werven om het historische pand te renoveren en daarmee beschikbaar te houden voor de Goudse samenleving. Daarnaast was hij jarenlang scheidsrechter en voorzitter van het bestuur bij de Centrale Organisatie Voetbal Scheidsrechters Gouda eo. Verder was hij jarenlang bestuurslid bij de RAI in Amsterdam en oprichter en voorzitter van de stichting Club 2000 Gouda.
Van harte proficiat!